UWAGA ! INFORMACJE -REKRUTACJA

25 marca o godz. 15.00 zostaną w przedszkolu wywieszone listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola.

Większość z Państwa ma możliwość sprawdzenia wyników w systemie bez wychodzenia z domu- W TYM ROKU sprawdzając wyniki rekrutacji mają Państwo możliwość  potwierdzenia woli zapisu dziecka ELEKTRONICZNIE – należy to zrobić. W późniejszym, bezpiecznym czasie dostarczycie Państwo pisemna deklarację.

OSOBY , KTÓRE NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA WYNIKÓW ELEKTRONICZNIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY W CELU UZYSKANIA INFORMACJI I POTWIERDZENIA. (bez wychodzenia z domu)

TEL. 58 622 12 42 lub 600085570

ps19gdy@wp.pl

PODSUMOWUJĄC ,