Szanowni Państwo,

Druga wychowawczyni grupy III ‘’RYBKI’’ otrzymała dziś pozytywny wynik testu na zarażenie Sars-CoV-2. W związku z tym grupa III- dzieci i pracownicy grupy oraz dzieci z grupy  IV ‘’ SÓWKI Z ZERÓWKI’’ pozostają na kwarantannie. Kwarantanna dla grupy SÓWKI dotyczy dzieci, które przychodzą przed godziną 8.00 i zostają po godzinie 15.00, ponieważ wtedy przebywają w grupie Rybek. Proszę nie czekać na telefon z PSSE, dzieci, które były obecne 10 grudnia pozostają na kwarantannie do 20 grudnia. Dzieci, które były obecne również w piątek 11 grudnia na kwarantannie pozostają do 21 grudnia. Proszę weryfikować informacje z patrolem sprawdzającym, czyli dopytać funkcjonariuszy jaką mają podaną datę końca kwarantanny dla Państwa dziecka.

Jednocześnie informuję, że z powodu braków kadrowych grupa III RYBKI nie będzie funkcjonować w terminie od 21.12.2020r.  do  24.12.2020r.

Z poważaniem,

Dyrektor Przedszkola Nr 19